loading
logo

Hi, We'reMANUTTONE

Portfolio
STUDIO

Studiem projektowym, które tworzy wyjątkowe i niezapomniane realizacje aranżacji wnętrz. Oferujemy pełną usługę w zakresie Architektury Wnętrz, w tym renowacji i modernizacji, projektowania mebli na zamówienie, analizy przestrzennej i planowania inwestycji.

Nieustannie poszukując nowych, interesujących rozwiązań oferujemy wysokiej klasy projekty wnętrz. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów doskonaląc i uzupełniając naszą ofertę o nowe pomysły na realizację każdego etapu projektu. Łączymy doświadczenie z umiejętnością sprawnego projektowania oraz merytorycznej obsługi inwestycji w zakresie zestawień materiałowych i wstępnych kosztorysów.

Nasza praca

Studio oferuje szeroki zakres usług związanych z projektowaniem wnętrz. Wykorzystujemy nasze umiejętności do stworzenia miejsc, które są kochane przez swoich użytkowników, przyjemne w użytkowaniu i ekonomiczne podczas eksploatacji.

Będąc w bliskich relacjach z naszymi klientami mamy możliwość odpowiadać na bieżące potrzeby dynamicznych środowiskach, wspierając ciągły ich wzrost i rozwój.

Nasza ambicja

Najlepsze wyniki uzyskujemy na początku współpracy przy projekcie. To pomaga w określeniu jasnych potrzeb, dobrej sytuacji budżetowej i solidnych planów projektowych. Im szybciej dostaniemy możliwość wsparcia, tym lepiej.

Aby nasza praca z klientami była pełna, ważne jest dla nas, aby poznać i naprawdę zrozumieć ich potrzeby. Dużo czasu poświęcamy aby stworzyć długoterminowe relacje, które pozwolą nam wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju ich firmy.

Zespół

Your Name
Manager
Your Name
Manager
Your Name
Manager

Nasze usługi

PRZYWITANIE - ZAPOZNANIE

brief

oferta

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

etap koncepcji

etap przetargowy

etap wykonawczy

BIEŻĄCY KONTAKT

monitorowanie potrzeb klienta

NADZORY AUTORSKIE

zatwierdzanie dokumentacji warsztatowej

kontrola zgodności wykonania z projektem

elastyczne dostosowanie rozwiązań do bieżących potrzeb

KOORDYNACJA PROJEKTU

koordynacja branżowa w biurze i na budowie

OTWIERAMY

Osiągnięcia

Referencje